Prolog
na Youtube !

 
 
 

Prolog
Publishing !

 


 

Programy nauczania są w przypadku każdego kontraktu szczegółowo dyskutowane i opracowywane w porozumieniu z klientem biznesowym przed jego rozpoczęciem. Nad realizacją kontraktu: poziom nauczania, osiągnięcie zakładanych celów, standaryzacja testów, czuwa Director of Studies - Ron Mukerji.

Na życzenie klientów biznesowych identyfikowane są potrzeby szkoleniowe pracowników, a następnie przeprowadzana jest ich analiza, co pozwala nam na zaproponowanie optymalnego planu szkoleniowego. Następnie przeprowadzamy testy (także on-line) i rozmowy kwalifikacyjne, co pozwala na podział biorących udział w szkoleniu na grupy językowe zgodnie z ich aktualnym poziomem zaawansowania językowego i zidentyfikowanymi potrzebami szkoleniowymi.

Dla każdego poziomu proponowane są podręczniki kursowe i materiały dodatkowe (wsparcie na platformie E-LEARNINGOWEJ), jak również przedstawiany jest program kursu i definiowane są cele, aby zapewnić zgodny z oczekiwaniami plan działania.

Bardzo ważną kwestią w uczeniu się jest monitorowanie postępów. Dzięki regularnie przeprowadzanym quizom i testom (połówkowym i końcowym), zarówno nasi studenci, jak i my, możemy obserwować rozwój językowy szkolonych osób, jak również aktywnie wpływać na wykorzystanie ich potencjału. Dzięki temu możemy szybko reagować i jeszcze lepiej dostosować nasze programy do aktualnych potrzeb konkretnej grupy.

Na półmetku szkoleń uczestnikom kursu przedstawiamy OCENĘ POSTĘPÓW.

Korzystamy również z systemu zarządzania szkoleniami językowymi, który pozwala osobom odpowiedzialnym w firmach za organizację szkoleń na monitoring osiągnięć pracowników.

 

Prolog zrealizował lub jest w trakcie realizacji kursów m.in. dla:

ABB, ABIS Sp z o.o, AGH (WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA), AMBASADA NIEMIEC, AMBASADA NOWEJ ZELANDII, Telewizja ARD, ARCHIWA PAŃSTWOWE w Krakowie, BRITISH PETROLEUM, BAYER Sp z o.o, BWR, CAPGEMINI POLSKA Sp z o.o, CARLSBERG OKOCIM S.A., DONNELLEY POLISH AMERICAN PRINTING COMPANY, ELECTROLUX POLAND Sp z o.o, FORTIS BANK, HERTIE-STIFTUNG, HOCHTIEF Polska, HYDROTREST, INSTYTUT ARCANA Sp z o.o, IKEA, IMGW, INNOVATION FACTORY, INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ, JOHNSON & JOHNSON, KÄRCHER POLSKA, KONSULAT NIEMIECKI w KRAKOWIE, MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY im. JANA PAWŁA II, MELLE POLSKA, MOBIL OIL, MOTOROLA, MPWiK, NOWY STYL, POLKOMTEL TEL, POLSKA AKCJA HUMANITARNA, PROCHEMIKA Sp z o.o, PWM, RENAULT POLSKA, SAGE Sp z o.o, SCHWINN POLSKA, SUBARU IMPORT POLSKA, STOLWERCK, TESCO, UNIMA 2000, VALEO POLSKA, WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KRAKOWIE.

 

 

 

Air Jordan