Prolog
na Youtube !

 
 
 

Prolog
Publishing !

 


PLkat 2

 

 

JUŻ DZISIAJ ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI TESTU ŚWIATOWEGO!

BĘDZIE TO 6 EDYCJA TESTU MIĘDZYNARODOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW.

 

KIEDY: 36 godzin. Od godziny 9.00 rano 22 marca 2019 do godziny 21.00 wieczorem 23 marca 2019

JAK: indywidualnie lub drużynowo

 

NAGRODY:

Nagroda 1

Kategoria Indywidualna: 2-tygodniowy intensywny kurs języka polskiego (opcja STANDARD).

Kategoria Team: 2-tygodniowy intensywny kurs języka polskiego (opcja STANDARD).

Nagroda 2

Komplet wybranych przez siebie 6 książek wydawnictwa Prolog Publishing.

 

REGULAMIN TESTU (EDYCJA 2019)

LISTA ZWYCIĘZCÓW (EDYCJA 2019)

 

Będzie to już szósta edycja tego wydarzenia. W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 3000 osób oraz ponad 700 drużyn.

Aby poznać zwycięzców ubiegłorocznej edycji (2018) kliknij TUTAJ

Pomysł zorganizowania Międzynarodowego Testu z Języka Polskiego jako Obcego, narodził się sześć lat temu.

Chcieliśmy zobaczyć jak kształtuje się poziom znajomości polskiego jako obcego w zależności od kraju, wieku i innych czynników. W konkursie może wziąć udział każdy uczestnik, dla którego język polski nie jest językiem ojczystym. Dwie kategorie - indywidualna i drużynowa, w której dopuszczamy dwójkę uczestników, przy czym wymagane jest, żeby znajdowali się na mniej więcej podobnym poziomie zaawansowania językowego.

Dla najlepszych uczestników testu przewidzieliśmy nagrody. Kursy języka polskiego w naszej szkole, w Krakowie, w opcji z zakwaterowaniem lub bez, w zależności od zajętego miejsca, jak również książki do nauki języka polskiego jako obcego z wydawnictwa Prolog Publishing.

Dodatkowo każdy uczestnik testu otrzyma zniżkę na kursy letnie kursy języka polskiego w naszej szkole i kod rabatowy na zakup książek - do wykorzystania na stronie www.prologpublishing.com

 

 

 

 

 Stypendium

STYPENDIUM 2019

plakat polish stypendium 2019 PL

 

 

Program stypendialny jest skierowany do studentów slawistyk jak i innych kierunków.

Do zdobycia jest 10 stypendiów (2 stypendia 100% i 8 stypendiów 50%) na kursy języka polskiego w Krakowie. Uczestnikami programu mogą być osoby powyżej 18 roku życia, które są studentami kierunków slawistycznych, bądź innych, których poziom zaawansowania języka wynosi minimum A2 (język polski, według CEF), a polski nie jest ich językiem ojczystym. 

Temat tegoroczny to: POLSKA GOŚCINNOŚĆ TO DLA MNIE...?

 Zgłoszenia prosimy przesyłać do 8 marca 2019 roku na adres:

Regulamin uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy

LISTA ZWYCIĘZCÓW (EDYCJA 2019)

 

NAGRODA 1 - STYPENDIUM 100%

Stypendium ze zniżką 100% do wykorzystania w czasie kursów: LATO 2019 od 1 lipca do 4 października 2019 roku. Obejmuje 2- tygodniowy kurs języka polskiego w opcji STANDARD w Szkole PROLOG w Krakowie.

NAGRODA 2 - STYPENDIUM 50%

Stypendium ze zniżką 50% do wykorzystania w czasie kursów: LATO 2019 od 1 lipca do 4 października 2019 roku.Obejmuje 2- tygodniowy kurs języka polskiego w opcji STANDARD w Szkole PROLOG w Krakowie.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

Agata

AGATA STĘPNIK-SIARA

* 22.11.1967 † 19.01.2015

Współtworzyła PROLOG. Niezmordowana w generowaniu pomysłów, wprowadzaniu projektów, inicjowaniu najróżniejszych akcji związanych z nauką języków.

Absolwentka germanistyki oraz podyplomowych studiów języka polskiego jako obcego UJ. Jej wizja poszukiwania szybkich ścieżek w nauczaniu języków obcych zaowocowała innowacjami w programie PROLOGU daleko wykraczającymi poza praktyki innych, polskich i zagranicznych szkół językowych.

Zainicjowała projekty wyprzedzające trendy w nauczaniu. Koordynowała projekt "HURRA!!!", którego efektem jest nowoczesna, pierwsza na rynku seria podręczników do języka polskiego jako obcego. Seria, która w krótkim czasie stała się wyznacznikiem standardów, jest obecnie najbardziej rozpoznawalną serią do nauczania języka polskiego jako obcego na świecie.

Z pasją zajmowała się stworzonym przez siebie projektem Testu Języka Polskiego, w zaledwie dwa lata przeprowadzając do z fazy wstępnej do etapu znanego, międzynarodowego projektu.

Jej bezpośredni, personalny styl zarządzania szkołą językową był charakterystyczny i pozostawił trwały, pozytywny ślad w sposobie działania i życiu wielu osób, które przez dwadzieścia lat miały związek z PROLOGIEM.