Prolog
na Youtube !

 
 
 

Prolog
Publishing !

 


 WITAMY W PROLOGU!

Szkoła Języków Obcych PROLOG to przeszło 25 lat doświadczeń w organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń językowych. PROLOG jest członkiem POLSKIEJ IZBY FIRM SZKOLENIOWYCH, centrum egzaminacyjnym TOEIC® i TOLES®. Nasi trenerzy są filologami z dużym doświadczeniem szkoleniowym i przygotowaniem metodycznym.

Szkoła powstała w 1994 roku. Należy do ścisłej czołówki placówek prowadzących profesjonalne szkolenia językowe.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas kreatywnego podchodzenia do potrzeb językowych naszych klientów. Każdego uczestnika traktujemy indywidualnie. Już na wstępie badamy jego aktualny poziom umiejętności językowych, testujemy możliwości, pytamy o cele i oczekiwania co do efektów szkolenia językowego.

Nasza metoda nastawiona jest na skuteczną komunikację, ze szczególnym uwzględnieniem nauki słownictwa. Dużą uwagę przykładamy do kontaktów z uczestnikami szkoleń oraz firmami, z którymi współpracujemy. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników Szkoły postępy szkoleniowe widoczne są niemal od razu.

PROLOG ma ogromne doświadczenie w realizacji dużych, także międzynarodowych projektów szkoleniowych. Pomaga w układaniu planów treningowych w korporacjach, ale także można liczyć na naszą pomoc przy określeniu optymalnych celów językowych w firmach o nieskomplikowanych strukturach organizacyjnych.

W ramach PROLOGU działają także wszystkie krakowskie centra HELEN DORON oraz specjalistyczne WYDAWNICTWO JĘZYKOWE.

Fakt, że nasi uczestnicy kontynuują naukę na kolejnych sesjach językowych jest najlepszym dowodem na jakość naszych kursów. Ankiety przeprowadzone wśród uczestników naszych kursów pokazują, że w ponad 50% przypadków, szkołę polecił im ktoś z ich przyjaciół.

 

 

DSC 6565