Prolog
na Youtube !

 
 
 

Prolog
Publishing !

 


Wybierając naukę polskiego z PROLOGIEM nie musisz martwić się o mieszkanie. Kursanci polskiego moga skorzystać z zakwaterowania oferowanego przez szkołę - samodzielny pokój lub zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Będziesz mieszkać w centrum miasta lub tuż w jego pobliżu (w odległości 4-5 przystanków tramwajowych).

Kliknij TUTAJ aby sprawdzić opcje zakwaterowanie na rok 2020 (druga strona cennika)

Host Family - Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

Wybierając ten rodzaj zakwaterowania weź pod uwagę, że możesz gościć u rodziny lub osoby samotnej.

Opcja u rodziny goszczącej to pokój jednoosobowy bez posiłków lub z wyżywieniem (śniadania,lunch). Koszt za zakwaterowania u rodziny obejmuje zameldowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu i wymeldowanie w sobotę - dzień po zakończeniu kursu. Dodatkowe dni zakwaterowania są odpłatne zgodnie z cenami naszego cennika.

PROLOG Residential - Zakwaterowanie organizowane przez PROLOG

Mieszkania wynajmowane w całości przez studentów odbywających kurs w szkole PROLOG. Są to mieszkania zlokalizowane w okolicach centrum miasta. Łazienka i kuchnia są wspólne. Koszt za zakwaterowania obejmuje zameldowanie od niedzieli poprzedzającej rozpoczęcie kursu i wymeldowanie w sobotę - dzień po zakończeniu kursu. Dodatkowe dni zakwaterowania są odpłatne zgodnie z cenami naszego cennika.

PROLOG Apartment - Zakwaterowanie organizowane przez PROLOG

Nasz nowoczesny apartament w sercu Bronowic posiada wszelkie udogodnienia i spełni oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Jest on zlokalizowany przy ul. Rydla 32, na nowym osiedlu z ochroną 200 metrów od Prologu, a z okien apartamentu można zobaczyć budynek naszej szkoły.
Droga na zajęcia z polskiego jeszcze nigdy nie była tak krótka. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach.

Do dyspozycji mieszkańców jest taras oraz nieduży ogródek.
Największym atutem jest znakomita komunikacja tramwajowa i autobusowa w kierunku Rynku Głównego oraz na lotnisko Balice im. Jana Pawła II. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, piekarnia, pralnia, bankomat oraz lokale gastronomiczne. W pobliżu dostępne są piękne tereny spacerowe i rekreacyjne.